Uživatelský účet
DŮLEŽITÁ INFORMACE:
Vývoj programu Antik byl ukončen. Nahrazuje jej moderní a dokonalejší Obchodní systém ContOS, který vychází ze základů Antiku a stává se jeho novou generací. Veškeré informace naleznete na webových stránkách produktu: www.contos.cz
Doplňkové služby

Doplňkové služby


Podpora On-Line

data1

Víme, jak někdy složité bývají začátky s novým programem. Chceme Vám poznávání a používání Antiku co nejvíce usnadnit a také pomoci s náběhem na tento systém. Kvalitní podpora uživatelů je jednou z našich priorit, proto nabízíme - v současnosti jako jedna z mála firem u nás - podporu On-Line.

Chcete-li se o této nové službě dozvědět více, klikněte na tento odkaz .

Dobrá zpráva nakonec: tuto službu nabízíme všem uživatelům, všech vydání Antiku (tzn. i demoverze a verze START) bezplatně. Potřebujete-li poradit s nějakým problémem týkajícím se Antiku, popř. ukázat a vysvětlit určitou funkčnost a máte počítač připojený k Internetu, neváhejte se na nás obrátit, v rámci technických možností Vám rádi poradíme a pomůžeme.


Převod dat

data2

Uvědomujeme si, jak důležitá jsou pro Vás data Vaší agendy a jak náročné bylo jejich pořízení. Ne vždy je možno svou agendu začínat na "zelené louce", proto jistě uvítáte možnost převodu dat ze starého programu do nového Antiku.

Nebudete tedy muset zdlouhavě přepisovat údaje o svých zákaznících, smlouvách a zboží. Z podstaty věci nelze vždy zaručit stoprocentní možnost převodu, proto nás v případě zájmu kontaktujte a zkusíme nalézt optimální řešení. Cena a způsob provedení se v těchto případech řeší dohodou.


Zakázková tvorba tiskových sestav

data3

Našim zákazníkům nabízíme možnost zakázkové tvorby tiskových sestav. Tuto službu nejvíce ocení Ti, kteří vyžadují specifický design tiskových dokumentů, a kteří buď nemají dostatek času na vlastní vytvoření sestavy anebo nemají tolik zkušeností s ovládáním editoru tiskových sestav v Antiku.

Jsme schopni reagovat i na poptávku po vytvoření sestavy, která v Antiku momentálně není, samozřejmě, je-li to technicky možné. Sestavy v Antiku mohou být také v různých jazykových mutacích (je možná i azbuka), pomůžeme Vám je připravit.

Cena se odvíjí od složitosti sestavy a její časové náročnosti. Jednoduché sestavy se zpravidla pohybují kolem cca 500,-Kč, ceny složitějších kolem 1500,-Kč. Vše je vždy předem konzultováno se zákazníkem.

Pokud tedy potřebujete upravit stávající sestavu, či určitou sestavu v Antiku postrádáte, kontaktujte nás, prosím.

© 2002 - 2014   TT Software, s.r.o.