Uživatelský účet
DŮLEŽITÁ INFORMACE:
Vývoj programu Antik byl ukončen. Nahrazuje jej moderní a dokonalejší Obchodní systém ContOS, který vychází ze základů Antiku a stává se jeho novou generací. Veškeré informace naleznete na webových stránkách produktu: www.contos.cz
tisk

Podpora On-Line

Uživatelům, kteří mají počítač připojený k Internetu, nabízíme On-Line podporu. Pomocí této služby lze pomoci s instalací programu, vyřešit problém s nastavením počítače, ukázat ovládání programu nebo vyřešit chybový stav. To vše rychle a přesně.

Jak to funguje?

Nejprve si z našich stránek (http://www.ttsoftware.cz/team) stáhnete malý komunikační program a na svém počítači jej spustíte. (Doporučujeme však tento program stáhnout a ponechat si ho na ploše pro opakované využití).

Zadání adresy ke stažení   Postup stažení   Spuštění

Po spuštění se objeví okno, ve kterém je uvedeno identifikační číslo, tzv. ID.Když toto číslo sdělíte našemu operátorovi, může se poté připojit na Váš počítač.

Hlavní okno s ID   Pracovní plocha v akci

Po připojení uvidí pracovní plochu a může s Vaším PC pracovat stejně, jako by u něj seděl. Zároveň vidíte všechny operace, které operátor provádí, můžete sledovat pohyb ukazatele myši, kurzoru, oken atd. Po skončení práce stačí okno programu zavřít a tím se spojení ukončí. Operátor se může k Vašemu počítači připojit pouze tehdy, pokud máte komunikační program spuštěný a sdělíte mu své ID.

Jaké jsou možnosti podpory On-Line?

Přímo na své obrazovce můžete sledovat práci našeho operátora a telefonicky nebo prostřednictvím chatu s ním komunikovat. Nejčastěji využíváme On-Line podporu k těmto činnostem:

  • pomoc při instalaci programu
  • pomoc při obnově nebo záloze dat
  • úprava uživatelských tiskových sestav přímo na počítači zákazníka
  • zaškolení do práce s programem
  • předvedení různých postupů při ovládání
  • pomoc při výskytu či odstraňování chybových stavů

Bezpečnost

Použití komunikačního software je bezpečné a nehrozí při něm jakékoli zneužití přístupu do počítače. Veškerá komunikace je šifrovaná. Aby bylo možno se připojit, je vyžadováno jedinečné ID, které je generováno pro konkrétní počítač. Komunikační program je označen naším vlastním firemním logem, aby byla vyloučena záměna s jakýmkoli jiným podobným softwarem. Vše je plně pod Vaší kontrolou, do komunikace můžete kdykoli vstoupit, vše se děje transparentně, před Vašima očima.


Jak začít?

Je to jednoduché. Stáhněte si, dle instrukcí výše, komunikační program TeamViewer, zaznamenejte si své ID a poté nás kontaktujte.


Zaujal vás TeamViewer?

Zde se o něm dozvíte více.

tisk Vydáno: 01.11.2010
Napsal: TT Software
Zobrazeno: 4915x Zpět
© 2002 - 2014   TT Software, s.r.o.