Uživatelský účet
DŮLEŽITÁ INFORMACE:
Vývoj programu Antik byl ukončen. Nahrazuje jej moderní a dokonalejší Obchodní systém ContOS, který vychází ze základů Antiku a stává se jeho novou generací. Veškeré informace naleznete na webových stránkách produktu: www.contos.cz
tisk

Hlavní novinky ve verzi 2008.8.114.4

V této verzi jsme rozšířili některá uživatelská oprávnění, umožnili zobrazování průměrných nákupních cen, vylepšili pořizování položek výkupních smluv a do zastavárny přidali možnost pro zobrazování úroku na smlouvách.


Zastavárna

Na seznamu zástavních smluv je možno zobrazovat úrok buď k aktuálnímu datu nebo k datu splatnosti smlouvy. Toto lze nastavit v parametrech aplikace.


Ceník

V okně Kupní ceny je nově zobrazen seznam všech kupních cen pro dané zboží včetně datumů i počtu jednotek. Zároveň je vypočtena i průměrná výkupní cena

Průměrná výkupní cena

Pořizování položek výkupů

Vylepšili jsme pořizování položek na výkupních smlouvách. Je umožněn pohodlný přepočet celkové kupní ceny na jednotkovou cenu a naopak.

Pořizování položek

Uživatelská oprávnění

Administrátor může přidělovat uživatelům Zastavárny další dvě nová oprávnění: povolit nebo zakázat likvidaci zástavní smlouvy na komisi nebo pouhé uzavření smlouvy.

Uživatelská oprávnění

Stáhněte si START verzi Antik 2008, bezplatně si jí aktivujte a vyzkoušejte si všechny možnosti, které program nabízí. Aplikace je ve verzi START plně použitelná, všechny funkce jsou dostupné. V případě, že se po vyčerpání přednastavených limitů rozhodnete pro pokračování s placenou verzí, můžete plynule pokračovat s již zadanými daty.

Budeme rádi, pokud se s námi rozdělíte o Váš názor na program, popř. o Vaše postřehy či náměty na vylepšení a nové funkce.

tisk Vydáno: 22.10.2010
Napsal: TT Software
Zobrazeno: 3334x Zpět
© 2002 - 2014   TT Software, s.r.o.