Uživatelský účet
DŮLEŽITÁ INFORMACE:
Vývoj programu Antik byl ukončen. Nahrazuje jej moderní a dokonalejší Obchodní systém ContOS, který vychází ze základů Antiku a stává se jeho novou generací. Veškeré informace naleznete na webových stránkách produktu: www.contos.cz
tisk

Hlavní novinky ve verzi 2008.7.108.3

Zde je stručný přehled hlavních novinek této verze. Přibylo opět několik vylepšení a úprav, které by Vám měly přinést větší komfort při práci s Antikem.

Razítko s podpisem na sestavách

Pokud máte k dispozici oscanovaný obrázek s razítkem a podpisem, můžete jej od nynějška pohodlně využívat i na sestavách v Antiku (např. na smlouvách a dokladech). V parametrech aplikace je k dispozici možnost načíst obrázek s razítkem a poté ho doplnit do definice jakékoli sestavy.

Zastavárna

Když zlikvidujete propadlou zástavu a naskladníte jí, popř. z ní vytvoříte komisní smlouvu, pak na takto vzniklé smlouvě je i informace, ze které zástavní smlouvy doklad vznikl. A zrovna tak na zlikvidované ZS je informace o tom, na kterém dokladu (příjemka, KS) se zlikvidovaná zástava nachází. V této verzi přibyla možnost jediným kliknutím tento související doklad zobrazit.

Seznam smluv

Na seznamu smlouv bylo vypuštěno nepoužívané pole "Předmět". Pro stávající uživatele toto neznamená žádný zásah do dat.

Aktualizace dat v seznamech

Byla vylepšena a zautomatizována aktualizace dat v seznamech. Dříve se pro potřebu znovunačtení aktuálních dat (např. při práci po síti může uživatel na jiném počítači data pořizovat a my chceme tato nová data hned vidět) využívalo tlačítko "Obnovit data", nyní se toto již děje automaticky při práci s konkrétním oknem a uživatel má data vždy aktuální.

Doceňování zboží ve výkupu

Po pořízení výkupní smlouvy je nutno vykoupené zboží docenit (nastavit mu prodejní cenu) a uvést jej do prodeje (odkdy bude nabízeno v prodeji). Podařilo se nám tuto činnost co nejvíce zjednodušit tím, že na seznamu zboží si uživatel vybere filtr "Zboží neuvedené do prodeje" a poté již projíždí seznam a kliknutím na tlačítko Ceny nastavuje prodejní cenu. Datum uvedení do prodeje je nastaveno automaticky dle platnosti prodejní ceny a uživatel toto datum pouze odsouhlasí. Není proto již potřeba otevírat detail položky a proces docenění se tak značně urychlí.


Neváhejte a stáhněte si START verzi Antik 2008, bezplatně si jí aktivujte a vyzkoušejte si všechny možnosti, které program nabízí! Aplikace je ve verzi START plně použitelná, všechny funkce jsou dostupné. V případě, že se po vyčerpání přednastavených limitů rozhodnete pro pokračování s placenou verzí, můžete plynule pokračovat s již zadanými daty.

Budeme rádi, pokud se s námi rozdělíte o Váš názor na program, popř. o Vaše postřehy či náměty na vylepšení a nové funkce!

tisk Vydáno: 18.01.2010
Napsal: TT Software
Zobrazeno: 3178x Zpět
© 2002 - 2014   TT Software, s.r.o.