Uživatelský účet
DŮLEŽITÁ INFORMACE:
Vývoj programu Antik byl ukončen. Nahrazuje jej moderní a dokonalejší Obchodní systém ContOS, který vychází ze základů Antiku a stává se jeho novou generací. Veškeré informace naleznete na webových stránkách produktu: www.contos.cz
tisk

10+1 důvod proč používat Antik 2008

Co Antik 2008 nabízí, jaké jsou jeho přínosy a proč je dobré jej používat?

Antik 2008 je program, který pomáhá vést agendu obchodu se starožitnostmi a usnadňuje vedení agend bazarů a zastaváren. Prostě všude tam, kde nakupujete a prodáváte nějaké zboží a kde je potřeba sledovat jeho pohyb a udržovat zákaznickou agendu.

Program nesupluje účetnictví, to ani není jeho smyslem. Hlavním přínosem je ale zautomatizování a zrychlení každodenní práce v obchodě, usnadní se sepisování kupních, komisních a zástavních smluv, počítají se poplatky, úroky, hlídají se termíny, ukládají se informace o zboží a vše se pak využívá pro další zpracování.

Antik 2008 se stává každodenním pomocníkem obchodníka se starožitnostmi, komisionáře, zastavárníka a lidí, kteří se zabývají nákupem a prodejem zboží.

Zde jsou uvedy některé z důvodů, pro které stojí za to o tomto programu uvažovat:

Konec hledání smluv v šanonech!
Přehled o veškerém zboží!
Databáze zákazníků a dodavatelů!
Důležité údaje přímo před očima!
Tisk nabídek!
Dokonalý informační servis pro zákazníka i obchodníka!
Ohlídejte si ceny!
Prodej bez rizika!
Automatické výpočty odměn a nároků!
Určujte si sami vzhled smluv a dokumentů!
Vaše data jsou v bezpečí!


Konec hledání smluv v šanonech!

S programem Antik 2008 budete mít všechny kupní, komisní nebo zástavní smlouvy bezpečně uloženy v počítači, odkud je můžete rychle a snadno zobrazit nebo vytisknout. Není také problém smlouvu odeslat e-mailem. Smlouvy můžete třídit a vyhledávat podle mnoha parametrů a kritérií.

Přehled o veškerém zboží!

O každém zboží si můžete evidovat veškeré potřebné údaje a to včetně neomezeného počtu fotografií. V každý okamžik máte k dispozici přehled aktuální ceny zboží, vidíte historii změn cen, dozvíte se jaké další náklady se ke zboží váží.

K danému zboží ihned zjistíte, komu patří, na které smlouvě se nachází. Dále víte, kdy a za kolik se prodalo, kdy byly komitentovi vyplaceny peníze, zkrátka vše, co se se zbožím dělo.

Databáze zákazníků a dodavatelů!

Antik 2008 obsahuje propracovaný adresář zákazníků a dodavatelů. Kromě základních údajů, adres a kontaktů lze přímo po najetí na danou adresu zobrazit veškeré aktivity, které dosud klient učinil. Máte přehled o zboží, které k vám dal, vidíte dosud neprodané položky, dále věci k vyplacení nebo k vrácení. Přímo z adresáře je možno zakládat smlouvy, vyplácet nárok nebo vracet zboží.

Důležité údaje přímo před očima!

Zajímá vás, které zboží budete muset dnes vyplatit a kolik na to budete potřebovat peněz? Které zboží z komise dosud není prodané a už se blíží konec termínu? Které zboží z výkupu je už na prodejně příliš dlouho a bylo by potřeba snížit cenu?

Tisk nabídek!

Máte v obchodě zajímavý kousek a chcete jej poslat zájemci? Pak si vytiskněte nabídkový list, který obsahuje forografie zboží, popis a cenu. Nebo jej uložte jako PDF a pošlete e-mailem!

Dokonalý informační servis pro zákazníka i obchodníka!

Volají vám často zákazníci a chtějí vědět, zda se již prodalo jejich zboží, či mají něco k vyplacení, popř. jaký mají dluh na zástavní smlouvě? Zajímá je, co je nového v nabídce? Používáte-li Antik 2008, pak získání takovéto informace trvá okamžik. Prostě v adresáři najdete konkrétního člověka a necháte si zobrazit věci, které u vás má. V seznamu uvidíte, co se již prodalo, uvidíte tam prodejní cenu i nárok komitenta, výši dluhu, dále se zobrazují položky dosud neprodané, takže můžete zvážit, zda komitentovi nenavrhnout snížení ceny atd.

Ohlídejte si ceny!

U komisního prodeje si můžete s komitentem domluvit tzv. minimální prodejní cenu, na kterou můžete zlevnit, aniž byste ho o tom musel informovat. Tato minimální prodejní cena se pak ukazuje prodavači během prodeje tohoto zboží a umožňuje operativně nabídnout váhajícímu kupci slevu.

Prodej bez rizika!

Při prodeji vidí prodávající i fotografii zboží, což usnadní jeho vizuální identifikaci a zabrání úmyslné nebo i nechtěné záměně zboží za jiné. Ne všichni kupující jsou poctiví a může se stát, že záměrně zamění štítek na zboží a mohou tak oklamat prodavačku. Pokud však prodavačka uvidí při prodeji originální foto předmětu, riziko takovéto záměny se minimalizuje.

Automatické výpočty odměn a nároků!

Při komisním prodeji se automaticky vypočítávají odměna obstaratele a nárok objednatele podle předem nastavených kritérií. V parametrech aplikace si nastavíte procenta odměny a způsoby výpočtů a dále již program počítá za vás.

Určujte si sami vzhled smluv a dokumentů!

Všechny tiskové sestavy jsou plně ve vaší režii. Nevyhovuje vám vzhled dodaných sestav? Nic nebrání tomu upravit si je dle vlastních představ. Přidejte si do smlouvy další texty, orámování, barvy, písma, grafiku. Co u mnoha programů nenajdete, je možnost vytvořit si úplně novou tiskovou sestavu. Například budete chtít vybraným klientům zaslat nějaké sdělení: vytvoříte si novou sestavu, vyberete si údaje z databáze, tzn. např. adresu a jméno a dopíšete si text dopisu. Poté takovou sestavu vytisknete třeba pro tisíc adres – bez opisování stejných údajů pořád dokola.

Vaše data jsou v bezpečí!

Data jsou chráněna uživatelským jménem a heslem. Bez jejich znalosti se k nim nikdo jiný nedostane. Data jsou však chráněna i v rámci aplikace. Nechcete, aby vaše prodavačka mohla prohlížet smlouvy a nákupní ceny, nebo upravovat údaje o zboží? Můžete jí vytvořit vlastní uživatelské jméno a heslo a nastavit potřebná práva tak, že může spouštět jen prodej zboží, ale už nemůže například vidět smlouvy.

tisk Vydáno: 02.06.2008
Napsal: TTSoftware
Zobrazeno: 4139x Zpět
© 2002 - 2014   TT Software, s.r.o.