Uživatelský účet
DŮLEŽITÁ INFORMACE:
Vývoj programu Antik byl ukončen. Nahrazuje jej moderní a dokonalejší Obchodní systém ContOS, který vychází ze základů Antiku a stává se jeho novou generací. Veškeré informace naleznete na webových stránkách produktu: www.contos.cz
tisk

Hlavní novinky ve verzi 2008.8.112.2

Tato verze přináší novinky zejména v modulu Komise a Prodej. Přibyla rovněž některá menší vylepšení, např. automatické součtové řádky na seznamech nebo další varianty sestav.


Modul Komisní prodej

Novinkou je zjednodušení zadávání odměny obstaratele a zároveň rozšíření variant způsobů jejího výpočtu. Nyní jsou k dispozici tyto možnosti:

  • fixní procento z prodejní ceny
  • fixní částka odměny
  • fixní částka nároku
  • variabilní procento dle data prodeje
  • variabilní procento z prodejní částky

Varianty výpočtu odměny

Pro komisní prodej jsme dále přidali novou sadu smluv, na kterých je způsob výpočtu odměny slovně vyčíslen .


Prodej zboží

V okně Prodej zboží je nově záložka, která obsahuje přehledný sestav jednotlivých položek zboží, které se vyskytují na zobrazených prodejních dokladech. Výsledkem je snadnější hledání konkrétních prodaných položek a zároveň prodejních dokladů.


Součtové řádky

Na většině oken se seznamy položek jsou nově součtové řádky, které zobrazují součty sloupců aktuálně vybraných záznamů. Výhodou je, že lze snadno zjistit součty částek vyfiltrovaných dokladů, smluv apod.

Součtový řádek

Neváhejte a stáhněte si START verzi Antik 2008, bezplatně si jí aktivujte a vyzkoušejte si všechny možnosti, které program nabízí. Aplikace je ve verzi START plně použitelná, všechny funkce jsou dostupné. V případě, že se po vyčerpání přednastavených limitů rozhodnete pro pokračování s placenou verzí, můžete plynule pokračovat s již zadanými daty.

Budeme rádi, pokud se s námi rozdělíte o Váš názor na program, popř. o Vaše postřehy či náměty na vylepšení a nové funkce.

tisk Vydáno: 07.10.2010
Napsal: TT Software
Zobrazeno: 3140x Zpět
© 2002 - 2014   TT Software, s.r.o.