Uživatelský účet
DŮLEŽITÁ INFORMACE:
Vývoj programu Antik byl ukončen. Nahrazuje jej moderní a dokonalejší Obchodní systém ContOS, který vychází ze základů Antiku a stává se jeho novou generací. Veškeré informace naleznete na webových stránkách produktu: www.contos.cz
tisk

Hlavní novinky ve verzi 2008.7.111.7

V této verzi přibyl zcela nový modul Statistika, který poskytuje komplexní přehled o celé obchodní agendě. Modul Výkup byl v rámci optimalizace programu integrován do Skladu. Vylepšena byla opět ovladatelnost uživatelského rozhraní a přibyly další novinky, se kterými Vás seznámí tento článek.


Modul Statistika

Tento modul poskytuje formou tiskových sestav přehled o obchodní činnosti evidované programem. Slouží ke generování podkladů pro účetnictví, majiteli poslouží i jako přehled jeho aktuální obchodní bilance.

Modul dokáže pomocí čtyř variant sestav zobrazovat peněžní pohyby za dané období a vybrané agendy. Velká variabilita ale i srozumitelnost vstupních parametrů umožňuje tisknout řadu přehledových výstupů.

Sestavy je možno dále rozšiřovat a průběžně tak reagovat na potřeby v rámci obchodní činnosti.

Prohlédněte si některé z dostupných variant sestav:

small_stat_sest1.jpg small_stat_sest2.jpg small_stat_sest3.jpg

Modul Výkup

V rámci optimalizace prostředí programu byl modul Výkup začleněn do modulu Sklad. Na pořizování výkupních smluv se nic zvláštního nemění, pouze se do nich vstupuje přes volbu Sklad v hlavním menu nebo na ploše. Sjednocením došlo k dalšímu zpřehlednění programu, nyní jsou veškeré doklady týkající se příjmu na sklad pod jedinou volbou. Ostatní moduly i funkčnost zůstaly zachovány.

Položky jednotlivých výkupních smluv jsou nyní automaticky v okně zboží, kde je lze pomocí filtrů standardně filrovat.

Další novinky

  • Na skladových dokladech, které jsou naskladněny na jinou položku přibyla nově možnost toto naskladnění zrušit.
  • V případě, že v ceníku není zadána platná cena pro aktuální datum, vybere se automaticky nejbližší platná cena.
  • Při prodeji zboží je standardně zobrazováno zboží s nenulovým skladovým stavem, ale existuje také možnost pomocí zaškrtávátka zobrazit kompletní přehled zboží.
  • Optimalizován způsob pořizování položek: celý proces založení jakékoli smlouvy lze realizovat pouze pomocí klávesnice, ve většině případů jen potvrzováním klávesou Enter. Došlo tím ke značné úspoře času během pořizování dokladů a jejich položek.

Neváhejte a stáhněte si START verzi Antik 2008, bezplatně si jí aktivujte a vyzkoušejte si všechny možnosti, které program nabízí. Aplikace je ve verzi START plně použitelná, všechny funkce jsou dostupné. V případě, že se po vyčerpání přednastavených limitů rozhodnete pro pokračování s placenou verzí, můžete plynule pokračovat s již zadanými daty.

Budeme rádi, pokud se s námi rozdělíte o Váš názor na program, popř. o Vaše postřehy či náměty na vylepšení a nové funkce.

tisk Vydáno: 03.08.2010
Napsal: TT Software
Zobrazeno: 3098x Zpět
© 2002 - 2014   TT Software, s.r.o.