Uživatelský účet
DŮLEŽITÁ INFORMACE:
Vývoj programu Antik byl ukončen. Nahrazuje jej moderní a dokonalejší Obchodní systém ContOS, který vychází ze základů Antiku a stává se jeho novou generací. Veškeré informace naleznete na webových stránkách produktu: www.contos.cz
tisk

Hlavní novinky ve verzi 2008.7.110.6

Tato verze přináší podstatné rozšíření uživatelských oprávnění v rámci programu a zrychlení pořizování všech typů smluv a dokladů.


Přístupová práva

Každému uživateli programu může administrátor aplikace přidělit určitá omezení na různých úrovních:

  • přístup do firem
  • přístup do pokladen
  • přístup do modulů agend (smlouvy, zboží, číselníky, atd.) - zakáz, jen pro čtení, plný přístup
small_parapp_prava.png
Parametry aplikace - nastavení omezení pro uživatele

Od nynějška je možno specifikovat další omezení pro uživatele. V současnosti s touto verzí přichází možnost zákazu editace již uložených smluv, dokladů a cen. Omezení lze uplatňovat jednotlivě pro každý typ smlouvy nebo dokladu. Tímto omezením může majitel zabránit nežádoucím dodatečným úpravám dokumentů ze strany zaměstnanců.

Na základě odezvy vás, uživatelů programu, jsme schopni tato omezení rozšiřovat podle potřeby, např. zakázat mazání, zobrazování určitých údajů, zakázat tisk a podobně. Pokud byste tedy uvítali další možnosti v této oblasti, neváhejte nás kontaktovat.


Kontextové nabídky

klienti_menu.jpg
Kontextové menu v seznamu

Aby bylo možné zakládat nové smlouvy a doklady ještě pohodlněji, přidali jsme do všech seznamů kontextové nabídky, tak jak je to obvyklé v ostatních běžných aplikacích. Klikněte pravým tlačítkem na záznam v seznamu a v místní nabídce se objeví všechny dostupné funkce.


Zastavárna

Přidali jsme novou sadu sestav stručných zástavních smluv. Tyto smlouvy neobsahují historii průběhu zástavy, je na ní vyčíslen pouze aktuální stav.

small_zs_strucna.jpg
Zástavní smlouva ve stručné variantě

Neváhejte a stáhněte si START verzi Antik 2008, bezplatně si jí aktivujte a vyzkoušejte si všechny možnosti, které program nabízí. Aplikace je ve verzi START plně použitelná, všechny funkce jsou dostupné. V případě, že se po vyčerpání přednastavených limitů rozhodnete pro pokračování s placenou verzí, můžete plynule pokračovat s již zadanými daty.

Budeme rádi, pokud se s námi rozdělíte o Váš názor na program, popř. o Vaše postřehy či náměty na vylepšení a nové funkce.

tisk Vydáno: 24.06.2010
Napsal: TT Software
Zobrazeno: 3066x Zpět
© 2002 - 2014   TT Software, s.r.o.