Uživatelský účet
DŮLEŽITÁ INFORMACE:
Vývoj programu Antik byl ukončen. Nahrazuje jej moderní a dokonalejší Obchodní systém ContOS, který vychází ze základů Antiku a stává se jeho novou generací. Veškeré informace naleznete na webových stránkách produktu: www.contos.cz
tisk

Hlavní novinky ve verzi 2008.6.107.2

Čísla zboží

Mezi hlavní novinky ve verzi 2008.6.107.2 patří možnost přiřadit libovolné položce (zboží) vlastní číslo. Využijí toho uživatelé, kteří v určitých případech nepoužívají automatické číslování zboží dle nastavené číselné řady, ale pro specifické zboží chtějí zadat jiný identifikátor. Tato možnost dříve bývala v modulu Výkup, nyní jsme jí rozšířili do všech ostatních agend a zároveň přidali kontrolu na duplicitní čísla zboží.

Pokud do kolonky číslo zboží vložíte vlastní indentifikátor, pak je použit, pokud necháte pole prázdné nebo s nulou, pak se číslo automaticky generuje dle nastavené číselné řady.

Rychlé hledání

Další vítanou novinkou jsou rozšířené možnosti rychlého hledání na seznamech. Nyní program umí vyhledávat i výrazy, které jsou uvnitř slova a zároveň ve více údajích najednou. Uživatel již nyní nemusí specifikovat, které pole chce prohledávat, stačí zadat pouze hledaný text a program okamžitě vyfiltruje všechny záznamy, v jejichž polích se tento text nachází (např. příjmení klienta, obchodní název firmy, číslo smlouvy apod.)

Provozovny

Zjednodušili jsme evidenci provozoven. Nyní již všechny údaje k provozovně lze zadat na jediném místě, v parametrech aplikace, a odtud se pak přebírají dál do sestav apod. Na detailech smluv a zboží jsme pole provozovna zrušili a dosáhli tak lepší přehlednosti a srozumitelnosti v těchto oknech.


Neváhejte a stáhněte si START verzi Antik 2008, bezplatně si jí aktivujte a vyzkoušejte si všechny možnosti, které program nabízí! Aplikace je ve verzi START plně použitelná, všechny funkce jsou dostupné. V případě, že se po vyčerpání přednastavených limitů rozhodnete pro pokračování s placenou verzí, můžete plynule pokračovat s již zadanými daty.

Budeme rádi, pokud se s námi rozdělíte o Váš názor na program, popř. o Vaše postřehy či náměty na vylepšení a nové funkce!

tisk Vydáno: 30.12.2009
Napsal: TT Software
Zobrazeno: 3165x Zpět
© 2002 - 2014   TT Software, s.r.o.