Uživatelský účet
DŮLEŽITÁ INFORMACE:
Vývoj programu Antik byl ukončen. Nahrazuje jej moderní a dokonalejší Obchodní systém ContOS, který vychází ze základů Antiku a stává se jeho novou generací. Veškeré informace naleznete na webových stránkách produktu: www.contos.cz
tisk

17. díl - Pokladna

Evidence pokladních dokladů.

Volba Pokladna slouží ke snadné a pohodlné práci s pokladními doklady. Nejdříve je potřeba založit a nadefinovat pokladny, které budou používány.

V seznamu pokladních dokladů jsou zobrazeny jednotlivé pokladní doklady (příjmy/výdeje). Pokladní doklady jsou pořizovány ručně nebo se automaticky generují z jednotlivých dokladů.

Pokud např. při prodeji vyberete způsob platby "Hotově" je při uložení prodejního dokladu zároveň vygenerován příjmový pokladní doklad na tuto částku.Stejný způsob funguje generace dokladů při vyplacení, vrácení, uzavření výkupní smlouvy nebo skladového dokladu.

Pokud používáte více pokladen jste při spuštění pokladních dokladů vyzváni k výběru pokladny (obr. 1).

pokl8
Obr. 1

V seznamu (obr. 2) pokladních dokladů jsou zobrazeny všechny příjmové a výdajové doklady ze zvolené pokladny a za vybraný filtr. Pokladní doklady, které byly automaticky generovány např. v prodeji lze upravit pouze v prodeji. Po uložení jsou zase změny automaticky přeneseny do pokladního dokladu.

small_pokl1
Obr. 2

small_pokl2
Obr. 3

Tlačítkem "Stav pokladny" na seznamu pokladních dokladů lze zjistit stav pokladny k určitému datumu. Po výpočtu je zobrazen stav pokladny (obr. 4a)

small_pokl3
Obr. 4
small_pokl9
Obr. 4a

Filtrační dialog

small_pokl4
Obr. 5

Tiskové sestavy

small_pokl5
Obr. 6

Seznam pokladen

small_pokl6
Obr. 7
small_pokl7
Obr. 8
tisk Vydáno: 12.07.2008
Napsal: TTSoftware
Zobrazeno: 5637x Zpět
© 2002 - 2014   TT Software, s.r.o.